EXPLOZE

pravdu nikdy neumlčíš ...

Přihlášení

Zapoměli jste svoje heslo ?

Poslední téma

» Diskuze
Today at 09:21 pro Otylka

» Diskuze
13/9/2017, 21:26 pro Hypatia

» Diskuze
21/8/2017, 13:21 pro Marie2

» Diskuze
31/7/2017, 07:54 pro haslerka

» Diskuze
10/7/2017, 19:22 pro motolka

» Dění v ČR
10/5/2017, 22:28 pro Otylka

» Uprchlíci
20/12/2016, 20:59 pro Otylka

» Politika aktuálně
19/10/2016, 09:22 pro haslerka

» Vtipy, legrace, zábava, poezie ...
11/10/2016, 19:46 pro beruskajan1

Statistiky

Uživatelé zaslali celkem 27068 příspěvků v 46 tématu

Je zde 35 registrovaných uživatelů

Nejnovějším registrovaným uživatelem je fitforfun

Diskuze

Share
    haslerka

Re: Diskuze

Příspěvek pro haslerka za 16/9/2017, 11:38

Dragana napsal:
    Hypatia napsal:
    Nešiku ze sebe dělá, aby ji každý obdivoval a politoval. Ale taky si myslím, že buď vytáhla starou fotku, nebo dokonce, že chvíli podržela oloupanou řepu. 
    Ani tenkrát, když jela do Olomouce, popálenou ruku neměla. Fakt by žádný zmrzlý prejt nepomohl. Takže ani nevím, co to popálenina je a jak moc to bolí. 
    A na to, jak se pořád prezentuje jako bylinkářka (jmelí už ani nebudu zmiňovat), tak se divím, že si neuměla okamžitě pomoct sama, že ji musely holky radit v diskuzi.
    Ó Die.
    Jsem se počůrala. Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2
    Vzpomínka na ta podivná hnízda mě zabila. Rolf3 Rolf3 Rolf3 Rolf3 Rolf3
      Holky, nechte toho , jo.  Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2

Měla bych vařit, manžel přijde za chvíli k obědu.

nebude zvědavej na vychechtanou manželku a studenou plotýnku.
    haslerka

Příspěvek pro haslerka za 16/9/2017, 11:37

Dragana napsal:Už tady loudila peníze.
    Pravda, dělala se skromnou.
    Sebekritika je taky vzácná. Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 

Michaela Kudláčková
    Zaslat zprávu
    Přidat do přátel
    Zaslal: 30.05.2016 14:45

Holky dejte mi korunu, pro blba roku!!!

Snažím se tady udělat jim jídlo, aby mi tu neumřeli, rozpálím si plotýnku a paj se o ní opřu ??!!!!!

Bolí to jako kráva, na celý dlani mám obtištěnou část sporáku. Chodím tu s kyblíkem a v něm mám ruku. 

Jak to vyndám, ukrutně to bolí. 

Jak budu řídit, nevím ... psát jednou rukou koukám umím. 

Já jsem debil.
      Tédy Dragi...... YYess YYess YYess

Skláním se až k zemi. Anbet Anbet Anbet Anbet

Tys to našla...  

Jo, je dobrá. 

Vymýšlet si fakt uměla odjakživa.

A tu Berušku mi lidi nechtěli věřit.   Jazyk2 Jazyk2 Jazyk2
    Dragana

Příspěvek pro Dragana za 16/9/2017, 11:36

Hypatia napsal:
    Nešiku ze sebe dělá, aby ji každý obdivoval a politoval. Ale taky si myslím, že buď vytáhla starou fotku, nebo dokonce, že chvíli podržela oloupanou řepu. 
    Ani tenkrát, když jela do Olomouce, popálenou ruku neměla. Fakt by žádný zmrzlý prejt nepomohl. Takže ani nevím, co to popálenina je a jak moc to bolí. 
    A na to, jak se pořád prezentuje jako bylinkářka (jmelí už ani nebudu zmiňovat), tak se divím, že si neuměla okamžitě pomoct sama, že ji musely holky radit v diskuzi.
    Ó Die.
    Jsem se počůrala. Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2
    Vzpomínka na ta podivná hnízda mě zabila. Rolf3 Rolf3 Rolf3 Rolf3 Rolf3
    Dragana

Příspěvek pro Dragana za 16/9/2017, 11:33

Už tady loudila peníze.
    Pravda, dělala se skromnou.
    Sebekritika je taky vzácná. Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2 

Michaela Kudláčková
    Zaslat zprávu
    Přidat do přátel
    Zaslal: 30.05.2016 14:45

Holky dejte mi korunu, pro blba roku!!!

Snažím se tady udělat jim jídlo, aby mi tu neumřeli, rozpálím si plotýnku a paj se o ní opřu ??!!!!!

Bolí to jako kráva, na celý dlani mám obtištěnou část sporáku. Chodím tu s kyblíkem a v něm mám ruku. 

Jak to vyndám, ukrutně to bolí. 

Jak budu řídit, nevím ... psát jednou rukou koukám umím. 

Já jsem debil.
    Hypatia

Příspěvek pro Hypatia za 16/9/2017, 11:31

haslerka napsal:
    Hypatia napsal:
    haslerka napsal:
    Dragana napsal:
    haslerka napsal:Holky, mám dežavýýýý... Huch Huch Huch Huch

Se takhle ráno probudím, kouknu na internet a vidím spálenou dlaň, kterou už sem viděla někdy  před 2 roky...  Jen si nemůžu vzpomenout, kde to bylo.  No

Jen vím, že jsem jí chladila zmrzlým prejtem...  Jazyk2 Jazyk2 Jazyk2 Jazyk2 Jazyk2

Taky si to pamatuju.
    KU oprášila starý příběh, vylovila fotku a zas se dělá zajímavou. ItWasntMe ItWasntMe ItWasntMe ItWasntMe ItWasntMe
      To néééé !!! Huch Huch Huch Huch

To je moje dežavý.... Jazyk2 Jazyk2 Jazyk2

KU (pardon, Víla) by nikdy nic takovýho nikdy neudělala..  Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2

Je to taková roztomilá nešika  Hehe2 Hehe2 Hehe2

http://www.popelky.cz/prave-ted/k-ranni-kave-jak-snadno-vyklopit-dort-z-hrnce.html

http://www.popelky.cz/cestovani/pohadkova-je-cesta-do-olomouce-a-olomouc-taky.html   "Jelo se mi nádherně i přes to, že jsem díky popálenině, kterou jsem si vlastní blbostí způsobila vložením dlaně na plotýnku, celou cestu třímala zmražený prejt."  Z loňského konce května. 
      Tak to ona  je nešika??????? Huch Huch Huch  

A já myslela, že je to moje dežavý. Jazyk2 Jazyk2 Jazyk2

Zase jsem se spletla...  Brek Brek Brek Brek Brek

Hypatia

Příspěvek pro Hypatia za 16/9/2017, 11:23

http://www.popelky.cz/prave-ted/k-ranni-kave-na-syrecky-cas-nebude/189088.html

Tady ji v diskuzi raděj, co si na tu popáleninu má dát.
    No znám super pomoc, ale víla ví jistě vše nejlíp a neurazí se, že holky zkoušet fušovat do řemesla.
    http://www.popelky.cz/velky-herbar-pro-popelky-lecivy-i-magicky/herbar-pro-popelky/167721.html  (To má zkopčené od Zentricha?)

http://www.popelky.cz/telo/zazrak-jmenem-aloe-vera.html  Článek od Vařečky už z roku 2012.
    haslerka

Příspěvek pro haslerka za 16/9/2017, 11:21

Hypatia napsal:
    haslerka napsal:
    Dragana napsal:

Se takhle ráno probudím, kouknu na internet a vidím spálenou dlaň, kterou už sem viděla někdy  před 2 roky...  Jen si nemůžu vzpomenout, kde to bylo.  No

Jen vím, že jsem jí chladila zmrzlým prejtem...  Jazyk2 Jazyk2 Jazyk2 Jazyk2 Jazyk2

Taky si to pamatuju.
    KU oprášila starý příběh, vylovila fotku a zas se dělá zajímavou. ItWasntMe ItWasntMe ItWasntMe ItWasntMe ItWasntMe

KU (pardon, Víla) by nikdy nic takovýho nikdy neudělala..  Hehe2 Hehe2 Hehe2 Hehe2

http://www.popelky.cz/prave-ted/k-ranni-kave-jak-snadno-vyklopit-dort-z-hrnce.html

http://www.popelky.cz/cestovani/pohadkova-je-cesta-do-olomouce-a-olomouc-taky.html   "Jelo se mi nádherně i přes to, že jsem díky popálenině, kterou jsem si vlastní blbostí způsobila vložením dlaně na plotýnku, celou cestu třímala zmražený prejt."  Z loňského konce května. 
      Tak to ona  je nešika??????? Huch Huch Huch  

A já myslela, že je to moje dežavý. Jazyk2 Jazyk2 Jazyk2

Zase jsem se spletla...  Brek Brek Brek Brek Brek
    Hypatia

Příspěvek pro Hypatia za 16/9/2017, 11:18

haslerka napsal:
    Dragana napsal:

Taky si to pamatuju.

haslerka

Příspěvek pro haslerka za 16/9/2017, 11:00

Dragana napsal:

Taky si to pamatuju.

Dragana

Příspěvek pro Dragana za 16/9/2017, 10:39

Taky si to pamatuju.
    haslerka

Příspěvek pro haslerka za 16/9/2017, 10:31

Holky, mám dežavýýýý... Huch Huch Huch Huch

Dragana

Příspěvek pro Dragana za 15/9/2017, 23:52

Když se to nepovedlo v Sevastopolu 

Západní média mlčí o stavbě námořní základny USA v Očakovu! 

Na ukrajinském   Očakovu, který se nachází v těsné blízkosti Krymu, začala výstavba
    americké námořní základny, připomíná švýcarské vydání  časopisu InfoSperber.

19.července 2017Americká námořní flotila představila novou spolupráci svých elitních vojáků s elitními jednotkami na Ukrajině. V Očakovu, v těsné blízkosti na Krymu, začala před několika dny výstavba nové námořní základny. Uvádí se to na oficiálních stránkách amerického námořnictva
     7. srpna 2017.US Navy staví námořní základnu na Ukrajině  "Zahájení výstavby na Ukrajině je velký úspěch pro 1. mobilní stavební prapor amerického námořnictva (NMCB 1)," řekl poručík Jason McGee mající na starosti práce. "Naše schopnost posílit opatření k obraně Evropy má strategický význam, a v konečném důsledku zlepšuje obranu a infrastrukturu hostitelské země, posílí naši spolupráci a zvýšit potenciál bilaterálních cvičení." Podle Müllera o tom média prakticky neinformovala. Například v archivu švýcarských médií není žádná zmínka o Očakovu. V roce 1989, když Německo vedlo jednání s Gorbačovem o znovusjednocení
    Německa, tak mu slibovali, že se NATO nebude rozšiřovat na východ. Dnes 
    to nikdo nepopírá, ale poukazuje se na to, že to nebylo zaznamenáno
    písemně v jakékoliv smlouvě. A proto se expanze NATO konala navzdory slibům, uvedl portál. Aby uskutečnili "změnu režimu" na Ukrajině se američtí politici nestyděli
    osobně mluvit před davy na náměstí Nezávislosti, a úspěšně. Navzdory
    kompromisnímu návrhu Německa, Francie a Polska o nových předčasných volbách,který byl přijat a podepsán vládou Ukrajiny a opozicí 21. února, byl prezident Viktor Janukovyč v tu noc vyhnán ze země. 
    "Přesto v chápání západních politiků a západních médiích to rozhodně není převrat a není to provokace. Ať se stane cokoliv, vždy "provokuje" Rusko. A nyní americká námořní flotila oslavuje "úzkou spolupráci" s ukrajinskými elitními vojáky a staví námořní základnu na pobřeží Černého moře," dodal znechuceně autor materiálu na InfoSperber
    16.srpen  2017 - 10:15 
    Přes důležitost této operace se západní média vyvarují jakékoliv zmínky o něm.
    To znamená, že Západ opět zamlčuje své provokace, a mluví pouze 
    o  "ruských provokacích",  zdůrazňuje vydání."Celý svět se dívá na Severní Koreu, z části na Venezuelu, ale o Ukrajině nikdo nemluví. Nicméně to neznamená, že  se tam není nic neděje," napsal Christian Müller, novinář z InfoSperber.
    Dragana

Příspěvek pro Dragana za 15/9/2017, 22:55

motolka napsal:
    haslerka napsal:Viděly jste toto?

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/449273-on-line-teror-v-londynskem-metru-po-explozi-desitky-zranenych.html

A tašku z Lídlu???  Zas  chce někdo špinit Lídl??? Jazyk2 Jazyk2 Jazyk2

Asi to tam dotáhl nějaký šmejd, co nakupuje v jeho oblíbeném Lidlu, který kvůli němu odmazává kříže a on se necítil diskriminován.

Co je to za debilitu? 

Premiérka Mayová řekla, že hrozba je nadále zvýšená, přesto by se veřejnost neměla zvlášť znepokojovat a lidé by se měli věnovat svému každodennímu životu. 
    To by tak hrálo, aby se lidi znepokojovali a flákali práci.
    Když nefunguje přirozená selekce, postarají se o ni vopice, tudíž je naprosto jasný snad už každýmu, že jsou zde oprávněně vítané. monkey2
    motolka

Příspěvek pro motolka za 15/9/2017, 22:18

haslerka napsal:Ti zápaďáci budou tak silní....  

Ještě pár útoků a budou z nich samí Lamželezové.

Budou jako zběsilí zapalovat svíčky a semykat se...  Very Happy Very Happy Very Happy

"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

Výbuch v metru
    Merkelová: Páteční útok v Londýně nás může posilnit

http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/evropa/merkelova-patecni-utok-v-londyne-nas-muze-posilnit_446397.html

Jednoho dne budeme tak silní, že i Herkules bude proti nám párátko  Aetsch
    Tohle se snad ani nedá číst. Takže klídek, veget, všechno je v naprostém cajku.  What
    motolka

Příspěvek pro motolka za 15/9/2017, 22:16

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/449273-on-line-teror-v-londynskem-metru-po-explozi-desitky-zranenych.html

Asi to tam dotáhl nějaký šmejd, co nakupuje v jeho oblíbeném Lidlu, který kvůli němu odmazává kříže a on se necítil diskriminován.

Co je to za debilitu? 

Premiérka Mayová řekla, že hrozba je nadále zvýšená, přesto by se veřejnost neměla zvlášť znepokojovat a lidé by se měli věnovat svému každodennímu životu. 
    Otylka

Příspěvek pro Otylka za 15/9/2017, 21:11

haslerka napsal:Ti zápaďáci budou tak silní....  

Budou jako zběsilí zapalovat svíčky a semykat se...  Very Happy Very Happy Very Happy

Výbuch v metru

http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/evropa/merkelova-patecni-utok-v-londyne-nas-muze-posilnit_446397.html
    Snad ani číst to nebudu, jen jsem něco zaslechla, ale fakt, to už nevím zda brečet či se smát. No
    Spíš to druhý, to je příjemnější. LOL!
    Pokud tu kachnu udělá smrt a bolest silnější, šupla bych ji do mučírny. Aetsch Aetsch Aetsch
    Jak jsem cíťa, docela ráda bych tam s ní chvíli pobyla.  Kamosi Kamosi Kamosi
    Ta by byla silná jak 100 Herkulesů. Box

Nemám slov, je to vtělený ďábel. Bubu Bubu Bubu Bubu Bubu Bubu Bubu Bubu Bubu Bubu Bubu Bubu Bubu Bubu Bubu Bubu
    haslerka

Příspěvek pro haslerka za 15/9/2017, 20:57

hlasování o prezidentovi:

Vykonává Miloš Zeman dobře svou práci?

https://nejhorsi.cz/reakce/7889706
    haslerka

Příspěvek pro haslerka za 15/9/2017, 20:46

Ti zápaďáci budou tak silní....  

Výbuch v metru

haslerka

Příspěvek pro haslerka za 15/9/2017, 18:10

haslerka napsal:
    haslerka napsal:Dnes byla tiskovka ohledně zmizelé MM.

tohle je z FB, máma  nikdy na policii netlačila a netlačí, aby Míšu hledali a našli..:  

Lucka Sumava Irča Svobodová nevíš náhodou ,jestli bracha mohl auto půjčit nebo půjčoval někomu? A prosímte ti spolubydlící, jak se narychlo odstěhovali-víme něco o nich teď? A za třetí 
    ani Ty už asi nejsi s Evou v kontaktu vid? Diky

Irča Svobodová No moc nejsem i kdyz dnes jsme si volali, ale uz se na nic neptam. Jinak jestli pujcoval nebo ne to nevim a spolubydlici uz tam nebyli od prosince

Lucka Sumava Irča Svobodová a? Jak je na tom Eva? Tlačí na policii aby dal hledali atd? Jen co můžeš napsat

Odebrat

Odebrat

Irča Svobodová Lucka Sumava myslim ze stale stejne, nikdy netlacila.
    haslerka

Příspěvek pro haslerka za 15/9/2017, 18:10

haslerka napsal:Dnes byla tiskovka ohledně zmizelé MM.

tohle je z FB, máma  nikdy na policii netlačila a netlačí, aby Míšu hledali a našli..:  

Lucka Sumava Irča Svobodová nevíš náhodou ,jestli bracha mohl auto půjčit nebo půjčoval někomu? A prosímte ti spolubydlící, jak se narychlo odstěhovali-víme něco o nich teď? A za třetí 

[size=0]Odebrat

Irča Svobodová No moc nejsem i kdyz dnes jsme si volali, ale uz se na nic neptam. Jinak jestli pujcoval nebo ne to nevim a spolubydlici uz tam nebyli od prosince

To se mi líbí
     · Odpovědět · 
    2
     · 1 hod
    Odebrat

Lucka Sumava Irča Svobodová a? Jak je na tom Eva? Tlačí na policii aby dal hledali atd? Jen co můžeš napsat...
    haslerka

Příspěvek pro haslerka za 15/9/2017, 18:05

Dnes byla tiskovka ohledně zmizelé MM.

Otylka

Příspěvek pro Otylka za 15/9/2017, 17:36

haslerka napsal:
    motolka napsal:
    haslerka napsal:

Kdyby Drahoš neřekl, že schvaluje vyznamenání bratrům Mašínům, byl by mi i sympatický.

A pak mě naštval tím, jak říká, že o důůůležitých věcech NESMÍ rozhodovat v referendu obyčejní lidé.

Jen tzv ELITA...   Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

kdybych nevěděla, co je ta ELITA zač, možná bych byla pro...  No No No
    Jsi si jistá, že říkal ELITA?
    Neříkal náhodou JELITA?  Very Happy Very Happy Very Happy
      On hovoří tak pěkně zaobaleně, šalamounsky...

A nezná detaily vražd Mašínů?????  Huch Huch Huch Huch No No No

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

„Ne,“ odpověděl rázně na laicky formulovanou otázku z publika, zda by vyhlásil referendum o členství v EU.

„Snažil bych se vládu i premiéra přesvědčit, že o některých věcech se nemá rozhodovat referendem. Jsem příznivcem referenda na komunální úrovni. 
      Ale jsou závažné geopolitické věci, například členství EU,  NATO, o kterých se nemá rozhodovat v referendu,“ doplnil.

Podle vládního stanoviska by se prý řídil i v případě setkání s dalajlámou. 
    „Dalajláma je určitě velmi zajímavá osobnost, nereprezentuje žádný svrchovaný stát. Pokud by vláda měla zájem, abych ho přijal jako státní návštěvu, tak bych s tím neměl problém. Jinak bych se s ním rád setkal na soukromé úrovni,“ řekl Drahoš.

Odmítl také, že by bez souhlasu vlády přijal pozvánku Sudetoněmeckého krajanského sdružení. Pokud by však vláda o to stála, setkání by se zúčastnil.
    Čelil také otázce, jaký je jeho názor na krvavý protikomunistický odboj bratří Mašínů. „Je to vzdálená historie. Každý má právo na odpor proti totalitnímu režimu a tak taky beru tehdejší akci bratrů Mašínu. Detaily neznám. Ale respektuji právo postavit se totalitnímu režimu,“ odpověděl.
    Kromě toho se vyjádřil na adresu Václava Havla: „Považuji ho za nejlepšího prezidenta ČR, kterého naše vlast doposud měla. Vážil jsem si ho a respektoval.“

„Na západ, ne na východ”

Zároveň se vymezil vůči současnému prezidentovi Miloši Zemanovi.
    „Tato země potřebuje jiného prezidenta, než je ten současný,“ řekl Drahoš v přenosu z prezentace sdružení Paměť národa.
    „Jsem přesvědčen o tom, že naše vlast potřebuje prezidenta, který bude spojovat, a ne rozdělovat, který nebude nálepkovat podle toho, jestli někdo zrovna souhlasí s jeho názorem,“ dodal. Uvedl rovněž, že prezident by měl zemi důstojně reprezentovat i v zahraničí a nezpochybňovat její západní zakotvení.
    Podle Drahoše by rovněž prezident neměl lidi strašit, ale spíše povzbuzovat. „Nemáme se v této v kotlině zač stydět. Řadu věcí jsme schopni posouvat do centra vzdělané, inovativní Evropy,“ řekl.

https://www.novinky.cz/domaci/442298-drahos-o-zavaznych-vecech-jako-je-clenstvi-v-eu-by-se-nemelo-hlasovat-v-referendu.html
    A to jsem přece já, co jsem vám nastínil, jste slepí či nevidíte?

JÁ JSEM TEN VYVOLENÝ a vy vyvalení. Shock jsem víc jak Bůh.... Zrcadlo
    Otylka

Příspěvek pro Otylka za 15/9/2017, 17:32

haslerka napsal:
    motolka napsal:
    haslerka napsal:

Kdyby Drahoš neřekl, že schvaluje vyznamenání bratrům Mašínům, byl by mi i sympatický.

A pak mě naštval tím, jak říká, že o důůůležitých věcech NESMÍ rozhodovat v referendu obyčejní lidé.

Jen tzv ELITA...   Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

kdybych nevěděla, co je ta ELITA zač, možná bych byla pro...  No No No
    Jsi si jistá, že říkal ELITA?
    Neříkal náhodou JELITA?  Very Happy Very Happy Very Happy
      On hovoří tak pěkně zaobaleně, šalamounsky...

A nezná detaily vražd Mašínů?????  Huch Huch Huch Huch No No No

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

„Ne,“ odpověděl rázně na laicky formulovanou otázku z publika, zda by vyhlásil referendum o členství v EU.

„Snažil bych se vládu i premiéra přesvědčit, že o některých věcech se nemá rozhodovat referendem. Jsem příznivcem referenda na komunální úrovni. 
      Ale jsou závažné geopolitické věci, například členství EU,  NATO, o kterých se nemá rozhodovat v referendu,“ doplnil.

Podle vládního stanoviska by se prý řídil i v případě setkání s dalajlámou. 
    „Dalajláma je určitě velmi zajímavá osobnost, nereprezentuje žádný svrchovaný stát. Pokud by vláda měla zájem, abych ho přijal jako státní návštěvu, tak bych s tím neměl problém. Jinak bych se s ním rád setkal na soukromé úrovni,“ řekl Drahoš.

Odmítl také, že by bez souhlasu vlády přijal pozvánku Sudetoněmeckého krajanského sdružení. Pokud by však vláda o to stála, setkání by se zúčastnil.
    Čelil také otázce, jaký je jeho názor na krvavý protikomunistický odboj bratří Mašínů. „Je to vzdálená historie. Každý má právo na odpor proti totalitnímu režimu a tak taky beru tehdejší akci bratrů Mašínu. Detaily neznám. Ale respektuji právo postavit se totalitnímu režimu,“ odpověděl.
    Kromě toho se vyjádřil na adresu Václava Havla: „Považuji ho za nejlepšího prezidenta ČR, kterého naše vlast doposud měla. Vážil jsem si ho a respektoval.“

„Na západ, ne na východ”

Zároveň se vymezil vůči současnému prezidentovi Miloši Zemanovi.
    „Tato země potřebuje jiného prezidenta, než je ten současný,“ řekl Drahoš v přenosu z prezentace sdružení Paměť národa.
    „Jsem přesvědčen o tom, že naše vlast potřebuje prezidenta, který bude spojovat, a ne rozdělovat, který nebude nálepkovat podle toho, jestli někdo zrovna souhlasí s jeho názorem,“ dodal. Uvedl rovněž, že prezident by měl zemi důstojně reprezentovat i v zahraničí a nezpochybňovat její západní zakotvení.
    Podle Drahoše by rovněž prezident neměl lidi strašit, ale spíše povzbuzovat. „Nemáme se v této v kotlině zač stydět. Řadu věcí jsme schopni posouvat do centra vzdělané, inovativní Evropy,“ řekl.

https://www.novinky.cz/domaci/442298-drahos-o-zavaznych-vecech-jako-je-clenstvi-v-eu-by-se-nemelo-hlasovat-v-referendu.html
    Já nevím, co se manžovi na něm líbilo, až si tohle přečte, tak nevím, nevím.. 
    Mašínové jsou sprostí vrazi a lid rozhoduje o SVÉM osudu, tudíž  když pěkně platí daně na ty lemry co nám vládnou pod něčí taktovkou, snad mají taky nějaké slovo?
    Ne -HLAVNÍ SLOVO !
    Kdo ty šmejdy živí a z čeho mají miliony a ještě si myslí že jsou nadlidi.

Krucinál, do je tohle za pořádky?
    Otylka

Příspěvek pro Otylka za 15/9/2017, 17:03

Oučel světí prostředky, fuk jaká taška, né ? Leda by šlo o konkurenci. Tam je vše dobré. Tenhle svět mi začíná bejt ukradenej.
    haslerka

Příspěvek pro haslerka za 15/9/2017, 12:21

Viděly jste toto?

Similar topics

-

Právě je 19/10/2017, 16:38